
HOTEL AMFORA***, RABAC
Hotel AMFORA*** je smješten u centru Rapca, 30-tak metara od mora, s prostranim parkingom. U njegovoj neposrednoj blizini možete pronaci sve što Vam treba: autobusnu stanicu, poštu, banku, ambulantu, market, pekaru, restorane, kafice…
Hotel uživa dugogodišnju tradiciju gostoljubivosti koja privlaci mnogobrojne putnike željne odmora u ugodnom okruženju. Hotel Amfora potpuno je renoviran 2003. godine, te ima nov i moderan namještajem u svim prostorijama.
Restoran,recepcija i apaeritiv-bar su klimatizirani, kao i prostrane i dobro opremeljene klimatizirane sobe, vecinom s pogledom na more. Izvrsna kuhinja i ljubazno osoblje jamcit ce Vaš ugodan boravak.
Osim toga, u sklopu samog hotela gostima je na raspolaganju i pivnica, te prostrana terasa na otvorenom na kojoj se ljeti održavaju plesne veceri uz živu glazbu, kao i razni drugi zabavni sadržaji.
Rabac je poznat po prekrasnim cistim plažama (s plavom zastavom - oznakom najvišeg standarda cistoce i dobre opremljenosti), te najbližu šljuncanu plažu možete pronaci na udaljenosti od 200m od hotela.
Komentiranje članaka dopušteno je samo registriranim korisnicima. Da biste mogli ostaviti svoj komentar, trebali biste se prijaviti kao registrirani korisnik. Za prijavu koristite link "Prijavi se". Ako nemate korisničko ime, molimo vas da se registrirate koristeći link "Registriraj se".
Ukupno komentara: 0
Gdje se nalazi
Tel: +385 (0)52 872 222
Mail: amfora-hoteli@hi.t-com.hr
Web: hotel-amfora.com
Koordinate: 45.08718700, 14.15594800 Kako do lokacije?
Klikom na gumb "Kako do lokacije" otvara se Google mapa. Unesite Vašu polaznu adresu i kliknite na "Get directions". Dobit ćete precizan plan putovanja koji možete otisnuti.